Qira Apartament 3+1 “Astir” ,Tiranë

 • 370€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Dhaska Todri
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Dhaska Todri
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Apartamenti ndodhet në “Astir” shumë pranë Bar Artisti në një pallat të ri të miradministruar. Apartamenti ka pozicionim dhe organizim shumë të mirë, me ndiçim natyral . Zona është e mirë duke të ofruar siguri dhe komoditet në jetesë. Apartamenti është i përshtatshëm për banim ose aktivitet biznesi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 2 banim
 • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga Dhaska Todri
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome