Qira Apartament 2+1+2, “Rr.Dibrës”, Tiranë.

 • 600€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Qira Apartament 2+1+2, “Rr.Dibrës”, Tiranë.
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Qira Apartament 2+1+2, “Rr.Dibrës”, Tiranë.
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me ashensor tek ”Rruga e Dibrës” pranë Vila Goldi, një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, afër qendrës dhe me shumë zhvillim. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme, shkolla, kopsht, supermarket, stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushtë të mira dhe vetëm për shtetas të huaj.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 3 Kondicioner
 • 2 Tualete
 • Mobiluar
 • Me parket
 • Kati 8 banim
 • Me Post Parkimi

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira Apartament 2+1+2, “Rr.Dibrës”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari