Qira, Apartament 2+1, ”Rr. Jordan Misja”, Tiranë

 • 350€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

Apartamenti ndodhet në fund të rrugës “Jordan Misja” në katin e parë të një shtëpie private. Në një zonë shumë të preferuar me shumë zhvillim, pranë institucioneve të ndryshme, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Apartamenti ofron kushte të përshtatshme për banim.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambjent gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet me dritare
 • Mobiluar
 • Kati 1
 • Oborr
 • Vend parkimi
 • Shtepi private

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome