Qira Apartament 2+1 “Komuna e Parisit” ,Tiranë.

 • 500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Qira Apartament 2+1 “Komuna e Parisit” ,Tiranë.
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Qira Apartament 2+1 “Komuna e Parisit” ,Tiranë.
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit shumë pranë shkollës ” Kristaq Rama” dhe përballë me ”Union Bank”, në një pallat të ri me ashensor. Pranë apartamentit gjenden institucione të ndryshme,Baka, Shkolla, Supermarket, Posta Shqiptare, Stacion autobuzi dhe me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte të mira, me ndricim natyral, ideal për aktivitete biznesi të ndryshme ose për banim.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Kondicioner
 • 2 Tualete
 • Verandë
 • Kati 2 banim
 • Me ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira Apartament 2+1 “Komuna e Parisit” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari