Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Artificial” ,Tiranë.

 • 550€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Artificial” ,Tiranë.
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Artificial” ,Tiranë.
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në  zonen e “Liqenit Artificial” në  një  pallat të  ri të vitit 2010 me ashensor. Vendodhja e apartamentit është perfekte, ka akses të lehtë si edhe e pozicionuar në afërsi të  rrugës kryesore, në një zonë, të sigurt dhe të qetë. Të ofron kushte optimale për banim, ajër të pastër dhe afërsi me Parkun e Madh të Tiranës.

Organizimi:

 • 2 Dhoma gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati 8 ( jo i fundit )
 • Kondicioner në të gjitha dhomat
 • Parkim Rezidenti

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Apartament 2+1, + Ballkon “ Liqeni Artificial” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari