Qira Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.

 • 350€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Qira Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Qira Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Ish Hipotekës tek rruga “Panorama”, në një lagje mjaft të qetë dhe familjare, në pallat të vitit 2009 me ashensor dhe me ndricim natyral .  Apartamenti është mjaft mirë i organizuar si planimetri, i mobiluar totalisht. Pranë apartamentit ndodhen  institucione të ndryshme Shkolla, Kopshte, Urgjenca, Supermarkete,Palestr, Stacione autobuzi etj.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Ballkone
 • Kondicioner
 • Kati 4 banim
 • Me ashensor

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira Apartament 1+1+Blk, “Ish Hipoteka”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari