Qira Apartament 1+1 “Siri Kodra” ,Tiranë.

 • 450€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Qira Apartament 1+1 “Siri Kodra” ,Tiranë.
qera
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Qira Apartament 1+1 “Siri Kodra” ,Tiranë.
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek rruga “Siri Kodra“ ,në një pallat të ri me ashensor, lehtësisht i aksesueshëm në një zonë të mirë dhe me zhvillim. Pranë apartamentit gjenden instuticione të ndryshme, stacion autobuzi si dhe ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Apartamenti ofrohet në kushte shumë të mirë i sapo mobiluar dhe i pa banuar më parë.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatitmi
 • Dhomë gjumi
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 3
 • Pallat i ri

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira Apartament 1+1 “Siri Kodra” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari