Qira Apartament 1+1, “Pazari i Ri”, Tiranë.

 • 300€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,

Details

 • Price: 300€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet tek zona e Pazarit te Ri, rruga “Tefta Tashko Koco“ në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë të mirë ,ndicim natyral dhe ndodhet në një zonë të zhvilluar me dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Pranë tij gjenden institucione të ndryshme si , shkolla, kopshti,stacion autobuzi,etj. Apartamenti ofrohet në kushte mira për banimi.

Organizimi:

Ambient ndenje dhe gatimi
Dhomë gjumi
Tualet me dritare
Mobiluar
Ballkon
Kati 3
Pallat egzistues
Për më shumë informacion kontaktoni!

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari