Qira, Apartament 1+1, “Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 350€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535079

Features

Description

Apartamenti ndodhet tek Rruga “ Tefta Tashko – Koço”, pranë ”Pazarit te Ri” dhe shumë institucioneve, si Ministria, Policia etj. Apartamenti ndodhet ne katin e dytë të një shtëpie private 3 katëshe , ka  ndriçim natyral. Apartamenti është shumë i mbajtur dhe  në kushte shumë të mira. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për banim.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Me parket
 • Kati 2
 • Shtëpi Private

Për më shumë informacion na kontaktoni

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Julian Krekasi
 • Julian Krekasi