Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 600€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Pazarit te Ri tek “Ministria e Jashtme” në një pallat të ri të miradministruar. Apartamenti ka pozicionim dhe organizim shumë të mirë, me ndiçim natyral . Zona ofron siguri, prakticitet dhe komoditet në jetesë. Apartamenti ofrohet ne kushte të mira banimi.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Verandë
 • Depo magazin
 • Kondicioner
 • Kati 6 (2 ashensor)
 • E mobiluar

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari