Qira, Apartament 1+1+ Ballkon, ”Liqeni i Thatë” , Tiranë.

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Qira, Apartament 1+1+ Ballkon, ”Liqeni i Thatë” , Tiranë.
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Qira, Apartament 1+1+ Ballkon, ”Liqeni i Thatë” , Tiranë.
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhen në zonën e ” Liqenit të Thatë ” tek rruga Peti, nè pallat të ri, në një zonë të sigurt dhe të qetë. Apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi nga rruga kryesore, si edhe facilitete që ndodhen afër. Apartamenti ndodhet në katin e katërt banim, i areduar bukur  ofrohet në kushte të mira  banimi, me ndriçim dhe organizim të këndshëm.

Organizimi:

 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kati 4 banim
 • Ashensor
 • Mobiluar
 • Me parket

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Qira, Apartament 1+1+ Ballkon, ”Liqeni i Thatë” , Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari