Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.

 • 450€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 22 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Ambjenti ndodhet tek Rr. “Tefta Tashko” , në një pallat te ri të 2023 pranë Sheshit “Avni Rustemi”. Pozicionuar në katin 0, me orientim nga pjesa e brëndshme e pallatit, me lulishte dhe trotuar. Ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugët  kryesore. Ideal për dyqan dublex pasi ka lartësi të konsiderueshme.

Organizimi:

 • Sipërfaqia totale 22 m2
 • Tualet
 • Kati 0
 • Me fasad xhami
 • Pallat i ri 2023
 • Lartësi 4 m

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Qira, Ambient Biznesi “Pazari i Ri“, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari