Qera Vite 3 Katshe, Vilat Gjermane Tirane

 • 1.200€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
2 Qyteti Studenti / Sauk, Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 146 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Specifikat e prones:

-Siperfaqe 146m2

-Strukture 3 katshe

Organizimi:

Kati 1

– Paradhomë dhe korridor shpërndarës.

– 1 Sallon,

– ⁠1 Ambient gatimi i veçuar.

-1 Tualet.

– 1 Verandë.

Kati 2:

– 3 Dhoma gjumi + 2 Tualete.

– ⁠3 Ballkone.

Kati 3:

– 1 Sallon me oxhak dhe 2 ballkone.

– ⁠2 Dhoma Gjumi

– ⁠1 Tualet.

Avantazhet:

-Sistem Kondicionimi në çdo dhomë.

– ⁠Sistem Panel diellor për energjinë elektrike.

– ⁠Sistem kamerash funksionale.

– ⁠Sistem sigurie.

– ⁠Dyer dritare dopio xham me grila tripleks.

Per me shume detaje ose nje vizit ne prone me kontaktoni!

 • Address Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3