QERA, VILË, TUFINË, TIRANË

 • 6.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 6.000€

Details

 • Price: 6.000€
 • Size: 750 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

epet me qera, Vilë.

Vendndodhja: Rruga Myslym Keta, Tufinë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe trualli: 2500 m2.

-Sipërfaqe ndërtimi: 750 m2.

-Strukturë 2-katëshe.

-7 Poste parkimi.

Organizimi:

-2 ambiente ndenje, dhomë gatimi, 3 dhoma gjumi, 5 tualete, depo ushqimi, lavanderi, dhomë kinemaje, verandë, papafingo.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion i favorshëm.

-Totalisht i investuar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Rruga Myslym Keta, Shimaj (Shtish-Tufina), Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada