QERA, SHTËPI PRIVATE, XHAMLLIK, TIRANË

 • 800€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, xhamllik. tirane
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, xhamllik. tirane
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 809 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me qera, Shtëpi private.

Vendndodhja: Xhamlliku, Tiranë.

Detaje për zonën:

-Akseset: Zona është lehtësisht e aksesueshme nga shumë pika të tjera të kryeqytetit .

-Infrastrukturë e zhvilluar, përfshirë rrugët, transportin publik.

-Zona ofron mundësi për ndërtime të reja.

-Avantazhi per investitorët dhe blersit është se kjo zonë ka potencialin për tu zhvilluar më tepër, gjë që do ti

sillte edhe banorëve & bizneseve aktuale më shumë përfitime.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe trualli 201.2 m2.

-Sipërfaqe ndërtimi 80.9m2.

-Strukturë 1 Katëshe.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, oborr.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address xhamllik. tirane
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada