Qera Kapanon, Kashar Tiranë

 • 1.500€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 200 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

-Siperfaqe 200 m2

-Lartesi 5.4 m

-Poste parkimi 3

Organizimi:

Ambient pa kollona ne mes, 2 tualete.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– I pershtatshëm per magazin, pikë shitje,showroom, etj.

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3