QERA, APARTAMENT 2+1, RRUGA BARDHYL, TIRANË

 • 500€
, Ali Demi

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rruga Bardhyl, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 70 m2.

-Kati: 4.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

-Pallat ekzistues.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Ali Demi
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada