QERA, APARTAMENT 2+1+ AMBIENT BIZNESI, FRESKU, TIRANE.

 • 400€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Qera, Apartament 2+1+ Ambient Biznesi.

Vendndodhja: Rruga Muhamet Deliu, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 123 m2.

-Sipërfaqa e ambientit: 28 m2.

-Kati: 2. (Apartamenti)

– Kati: 1. (Ambienti biznesit)

-Bosh.

-Me kondicioner.

-Ambientet janë të lidhura me shkallë të brendshme.

-Orientim veri-perëndim.

-Në proces hipotekimi.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, ambient biznesi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-Ambienti biznesit është i përshtatshëm si: si dyqan, zyra ose në funksion të pronës si depo apo lavanteri).

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada