Qera Apartament 1+1, Fresku Tiranë

 • 200€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

-Siperfaqe 70 m2

-Kati 5

Organizimi:

Ambient ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi , tualet me dritare, ballkon.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral.

– Cilësi & siguri maksimale.

– I mobiluar

-Punime cilësore

Per një konsulence te plote per pronen ne menaxhim, si dhe nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3