Prane Rruges 5 Maj, Jepet Me Qira 3+1 I Investuar!!!

 • 500€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Prane Rruges 5 Maj
qera
8 Medreseja / Tregu Industrial, Prane Rruges 5 Maj
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676070050

Features

Description

Prane rruges 5 Maj, jepet me qira 3+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje shtepie private me 4 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome matrimoniale me tualetin e dedikuar, nje dhome gjumi femijesh me 2 krevate, nje dhome gjumi femijesh me 1 krevat dhe 1 tualet te pergjitheshem.

 • Address Prane Rruges 5 Maj
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest