PORTO LALZI APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, PORTO LALZI, HAMALLAJ, DURRËS

 • 126.600€
9 Qender, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
9 Qender, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 126.600€

Details

 • Price: 126.600€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

PORTO LALZI
APARTAMENT 1+1 NË SHITJE, PORTO LALZI, HAMALLAJ, DURRËS
Çmimi: 126.600 euro

Vendndodhja: Hamallaj, Durrës

DES sjell në shitje apartament me tipologji 1+1 , në një ndër rezidencat më të reja të ndërtuara në Gjirin e Lalzit

Sipërfaqe Totale: 63.3 m2
Sipërfaqe Neto: 56.9 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 6.4 m2

‘Porto Lalzi’, me një shtrirje rreth 28 hektare, emri i të cilit vjen nga vet porti turistik brenda tij, ku deti hyn rreth 700 metra në tokë, (me një gjerësi prej 60m dhe thellësi prej 2.5 m) duke krijuar kështu një basen ujor është i vendosur në fshatin turistik Hamallaj.
Kompleksi do të ketë brenda tij një qytezë të quajtur ‘Cittadella’, ku do të gjenden restorante, dyqane dhe shërbime të shumta në përshtatje me nevojat dhe kërkesat e banorëve. Rreth e rrotull tek pjesa e apartamenteve do ketë pishina të dedikuara për këto rezidenca.

Planimetritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
Apartamenti ka një orientim perëndimor
Gjelbërimi i cili do të përdoret në sistemimin e jashtëm, do të jetë bimësi e ulët e cila përfshin bimë si levander, dhe bimësi e mesme si pishat e vogla,

Organizimi i apartamentit:
1 Sallon
1 Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon
1 Korridor

Detaje të tjera:
Kompleks i vitit 2023
Çmim kleringu
Kati 2-të banimi , godinë 5 katëshe me 1 kat nëntokë

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

Anisa Jaupi
+355 69 703 2244

 • Address Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Durres
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta