Papafingo ne shitje-Shengjin

 • 490.000€
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
shitje
, Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • 490.000€

Details

 • Price: 490.000€
 • Size: 620 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Papafingo në shitje-Shengjin, Lezhë
Shitet papafingo ne Shengjin vetem 100m larg nga deti. Papafingo-ja ka siperfaqe totale 620m2 dhe eshte i perbere nga 6 apartamente me siperfaqe 65m2 secila dhe tarrace. Mundesi e mire per investime te ndryshme gjate sezonit veror dhe jo vetem, mund te shtohet dhe nje kat tjeter dhe te organnizohet ne garsoniere. Papafingoja eshte plotesisht e mobiluar. Posedon dokumentacon te rregullt hipotekor. Ka pamje te mrekullueshme nga deti dhe nga pishina e kompleksit.
Cmimi i shitjes 490000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shëngjin, Lezhë Municipality, Lezhë County, Northern Albania, 4503, Albania
 • City Lezhe

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting