Papafingo me verande për Shitje në Plazh, Durrës – 110000€ | 220 m²

 • 110.000€
,

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 12
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Ky apartament i vendosur në katin e 12-të, i fundit të një ndërtese në Plazh, Durrës, ofron një pamje të mrekullueshme dhe hapësira të bollshme.
• Sipërfaqe neto: 116 m²
• Sipërfaqe bruto: 220 m²
• Një dhomë ndenje
• Dy dhoma gjumi
• Një tualet
• Ideal për ata që kërkojnë një banesë në një zonë plazhi
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Address

 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21