Okazion te farmacia 10… Apartament 2+1..!!

 • 89.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Okazion te farmacia 10… Apartament 2+1..!!

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033335

Description

Okazion te farmacina 10… TE ARLIS…!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 97 me ne katin e 5….!! Ne ndertim (Faza perfundimtare)
Apartamenti ndodhet te farmacia 10 te kompleksi Arlis Ndertim ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire ne nje zone shume te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme. Per momentin pa Hipoteke..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAIZON 920 ERUO m2 NGA 1000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonene…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
www.pronareger.com
REAL ESTATE REGER.

 • Address Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger