OKAZION TE 5 MAJI…. APARTAMENT 2+1

 • 122.500€
8 Concord Center / 5 Maji, Rr. 5 Maji

Details

 • Price: 122.500€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6

Description

Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqe 103 m2 ne katin e 6.

Apartamenti ndodhet te 5 maji, ne nje kompleks i sapoperfunduar, ne proces hipotekimi, ne nje zone shume te mire ,e cila ploteson cdo nevoje per familjen tuaj, i rethuar me shkolla, kopshte e shume sherbime te tjera, lehtesisht e aksesueshme, per nje jete sa me komode.

Ka ne planimetri te mire dhe funksonale, me orjentim perendim, me ndërtime tepër cilësore e rrethuar me facilitetet e duhura.

Cmimi:

1190€/m² nga 1400€/m² qe eshte cmimi aktual ne ate kompleks.

LIKUJDIM I PLOTE 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 103m²

-Kati i 6

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

PRONA ESHTE NE PROCES  HIPOTEKIMI PASI KOMPLEKSI ESHTE I SAPOPERFUNDUAR.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Rr. 5 Maji
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger