OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 1300 € M2 MARINA CITY PARK SARANDE

 • 97.100€
,

Details

 • Price: 97.100€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 SHITET OKAZION SUPER APARTAMENT NE SARANDE
◻1+1
📍 KOMPLEKSI MARINA CITY PARK
📐 74.7M2
⬆ KATI 2 BANIM
🏙 KOMPLEKS I RI NE NDERTIM ,DUKE U ZHVILLUAR FAZA E TULLES , PAMJE NGA DETI DHE BRENDA KOMPLEKSIT.
NJE MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI DHE INVESTIMI.

CMIMI OKAZION :1300€ m2

CMIMI FILLESTAR NE TREG 1580€ NGA FIRMA
PAGESA 80% NE BLERJE DHE 20% NE PERFUNDIM.

NXITONI PER NJE VIZITE NE PRONE.
KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Marina City Park është projekti më i ri në Sarandën simpatike

Është një investim unik në Shqipëri

Në një sipërfaqe prej gati 20.000 m2 po ndërtohen 8 ndërtesa banimi të stilit venecian duke krijuar një hapësirë unike për banorët dhe mysafirët e Sarandës

Kompleksi Marina do të zhvillohet me gjelbërim si dhe infrastrukturë e cila do të përfshijë dyqanet luksoze dhe kinemanë e parë në Sarandë

Për shkak të arkitekturës së gurtë dhe vendndodhjes së pazakontë (5 minuta më këmbë nga një prej plazheve më të njohur – Plazhi Zero Zero dhe 2 minuta më këmbë nga porti i planifikuar modern i jahteve)

Address

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS