OKAZION PRANE MATERNITETIT I RI…APARTAMENT 2+1

 • 92.400€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Ministria e jashtme / Brryli, Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 92.400€

Details

 • Price: 92.400€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 84 m2 ne katin e 7.

Apartamenti ndodhet perball Maternitetit te ri, prane shkolles “Niket Dardani” me vendndodhje strategjike, me akses në rrugët kryesore dhe afërsi me institucionet publike.

Rezidenca eshte ne nderim ne faze pilotash dhe ofron cilesi te larte ndertimi, me nje siperfaqe te shfrytezuar ne maksimum, ndricim natyral, fasade te ventiluar, mbrojte termike dhe izolim akustik.

Vendndodhja strategjike e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë, si dhe zonë tepër e preferuar për banim.

 

Cmimi:

1100€/m² nga 1300€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

Likujdim i plote 100%

 

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 84m²

-Kati i 7 banimi

 

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-1 dhoma gjumi

-1 tualet

-1 balloon


Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

-Fasade e ventiluar

-Izolim termik dhe akustik

 

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Vetem per klientet e interesuar dhe qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

 • Address Materniteti i Ri, Bulevardi Zhan d'Ark, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger