OKAZION NE XHAMLLIK … APARTAMENT 2+1..!!

 • 100.300€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.300€

Details

 • Price: 100.300€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE XHAMLLIK … APARTAMENT 2+1…!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 118 m2 ne katin e 6…!! NE NDERTIM (faza perfundimtare)
Apartamenti ndodhet ne xhammlik te ish profarma ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones, me nje planimetri dhe orjentim te mire. Zona ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire dhe te qete. Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OAKAZION 850 EURO m2 NGA 1000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL