OKAZION NE DON BOSKO… APARTAMENT 2+1..!!

 • 95.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION NE DON BOSKO… APARTAMENT 2+1..!!

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION NE DON BOSKO… APARTAMENT 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 96 m2 ne katin e Pare Banim.. ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet ne Don Bosko ne kompleksin FIORI DI BOSKO ne nje nga komplekset me te bukur dhe me te mire te zones me punime super cilesore me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete. Apartamenti ka nje planimetri dhe orjentim te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 990 EURO m2 NGA 1150 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
Vetem per klientat qe njofin kompleksin..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL