OKAZION… APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY

 • 80.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Univers City
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Univers City
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 kati i 3. Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!! Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.

Cmimi:

840 €/m² nga 900€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

Likujdimi i plote 100%

Prona nuk preferohet jepet me kredi

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 95 m²

-Kati i 3 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

-Fasade e ventiluar

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Univers City
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger