OKAZION… APARTAMENT 2+1 TE RR. KAVAJES

 • 236.600€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 236.600€

Details

 • Price: 236.600€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Shitet apartament me sipërfaqe 140m2 në katin e shtatë. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe ndodhet në rrugën e Kavajës, një nga rrugët kryesore të qytetit, me lehtësi qasje në transportin publik dhe të gjitha kërkesat e nevojshme për një jetesë të rehatshme dhe të përshtatshme në qytet.

Cmimi:

1690€/m² nga 2000€/m² qe eshte cmimi aktual ne kete rezidence.

Likujdimi i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 140m²

-Kati i 7 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-2 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Vetem per klientet qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger