OKAZION … APARTAMENT 2+1 POSHTE ZOGUT TE ZI

 • 140.800€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Poshte zogut te zi
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Poshte zogut te zi
 • 140.800€

Details

 • Price: 140.800€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 128 m2 kati i 4.

Apartamenti ndodhet te E88, poshte zogut te zi, me planimetri shume te mire ne nje zone lehtesisht te aksesueshme, te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.

Ndërtim sipas standarteve europiane mundëson një jetese të qetë dhe komode.

Kompleksi ndodhet ne faze tulle.

Cmimi:

1100€/m2 nga 1350€/m2 qe eshte cmimi aktual ne te njejtin kompleks.

Likujdim i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 128 m²

-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi

-2 tualete

-1 ballkon

-depo

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

-Fasada me sistem kapot

-Shtrim me laminat

-Tualet inkaso

-Termoizolim

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Poshte zogut te zi
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger