OKAZION… APARTAMENT 2+1 NE QESARAKE

 • 110.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Qesarake

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Features

Description

Shitet apartament me nje siperfaqe prej 103 m2 edhe një verandë prej 15 m2 ne katin e 4, me Hipoteke.

Apatamenti ndodhet ne në zonën e Qesarakes, të Jugut Perëndimit të Tiranës. Ofron një pamje të mrekullueshme të Tiranës me qasje të lehtë te Restorant Qesaraka dhe kompleksi Lugano.

Plotesisht i areduar me nje mobilim bashkekohor. 

Cmimi:
110,000 €

 

Te dhena mbi apartamentin:


-Siperfaqja totale e apartamentit: 118m²

-Siperfaqe e verandes

-Kati i 4 banim

-Hipoteke

 

Organizimi i brendshem:


-1 ambient ndenje & kuzhine

-2 dhoma gjumi
-1 tualete


-Verande

 


Cilesime te tjera:


-Me ashensor


-Shkalle te brendshme

 Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.


Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.
www.pronareger.com


REAL ESTATE REGER

 • Address Qesarake
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger