OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 Lezhe

 • 30.000€
, Lezhë, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4501, Albania
shitje

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 Lezhe

, Lezhë, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4501, Albania
 • 30.000€

Details

 • Price: 30.000€
 • Size: 57 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692240180

Description

Zona/Rruga : Sheshi Papa Gjon Pali II (prane gjimnazit Hydajet Lezha)

Aparatament 1 1 ne Lezhe.

Pallat i ri me ashensor, 1 ballkon, 1 banjo,
dhome gjumi, ambjent gatimi dhe salle ndenje ngrohje/ftohje.
Kati 3,

Siperfaqe:57 m²

Cmimi: 30.000 EURO

I mobiluar me kushte bashkohore shume te mira te gjitha te reja.
Cmim okazion-shitet per shkak emigrimi.

 • Address Lezhë, Bashkia Lezhë, Lezhë County, Northern Albania, 4501, Albania
 • City Lezhe

Contact Information

View Listings
DonaldToma
 • DonaldToma

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldToma
 • DonaldToma