OKAZION… APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE

 • 97.500€
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Mbrapa Globe
shitje
7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes, Mbrapa Globe
 • 97.500€

Details

 • Price: 97.500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m² ne katin e 7.

Apartamenti ndodhet te kompleksi GUCE, mbrapa Globe, te rr. e Kavajes, një Kompleks fasade e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve eshte me dopio tulle dhe lesh guri ne mes, akustik dhe termik, dritaret jane termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shume cilesore, siguri dhe mirembajtje 24 ore.

Nje nga projektet me ambicioze, i cili ka ne thelb realizimin e nje hapesire banimi me nje cilesi te larte jetese.

Cmimi:

1500€/m²

Shitje urgjente

Likujdim i plote 100%

Te dhena mbi apartamentin:

-Siperfaqja e apartamentit: 65m²

-Kati i 7 banim

Organizimi i brendshem:

-1 ambient ndenje & kuzhine

-1 dhoma gjumi

-1 tualete

-1 ballkon

Cilesime te tjera:

-Me ashensor

-Shkalle te brendshme

-Fasade e ventiluar

-Dopio tulle me lesh guri ne mes

-Dritare dopo xham

Prona nuk disponon dokumentacion hipotekor pasi eshte ne ndertim.

Per nje vizite ne prone apo per me teper informacion kontaktoni ne numrin: 0694273672 ose 0692033335.

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

 • Address Mbrapa Globe
 • City Tirane
 • Area 7 ish Parku / Globe / Fabrika Bukes

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger