OKAZION!!! APARTAMENT 1+1 TE “LION REZIDENCES 2”

 • 118.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 15
 • Mob / Tel: 0683239908

Description

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek ”Lion Residences 2”, shitet super apartament 1+1 !!

Apartamenti ndodhet ne katin e 15 banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e bene lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka pamje te lire.

Organizimi i brendshem eshte si me posht: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

 

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare