Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek ish Fusha e Aviacionit!

 • 138.000€
, Ish Fusha e Aviacionit

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek ish Fusha e Aviacionit!
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Pozicionohet ne katin e 1 te banimit te nje pallati te viteve te fundit me ashensor.
Apartamenti organizohet ne koridor shperndares, sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Orientimi: Veri-Perendim.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact