Objekt Biznesi ne shitje ne Elbasan

  • 1.800.000€
,

Details

  • Price: 1.800.000€
  • Size: 50000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Ofrojme ne shitje objekt biznesi ne Elbasan , ne zonen e Ish -pularise .
Prona perfshin nje truall prej 50.000 m2 me 10 kapanone dhe nje ullishte me 1200 renje ulliri.
Objekti disponon te gjitha dokumentacionet e nevojeshme perfshire certifikaten e pronesis .
Cmimi : 1.800.000 euro .
Per me shume informacion na kontaktoni..

Address

  • City Elbasan

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management