NE QENDER TE KRUJES SUPER APARTAMENT PER SHITJE! ID: Billion2200

 • 180.000€
, Krujë, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
qera
, Krujë, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 279 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE QENDER TE KRUJES SUPER APARTAMENT PER SHITJE!
ID: Billion2200

Ne qender te Krujes, ofrojme nje super apartament per shitje. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ndertim super cilesor, 8-katesh me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe ofron nje super pamje nga kalaja e Krujes duke patur nje ballkon me orientim te favorshem. Eshte i organizuar ne Sallonin kryesor te ndenjes, kuzhine dhe dhome ngrenie, kater dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon spacioz. Jetesa ne qender te qytetit padyshim qe mbetet gjithmone nga me te preferuarat per shkak te fasiliteteve, dhe ky apartament ofron kete mundesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni!

https://billionrealty.al/property/6651/ne-qender-te-krujes-super-apartament-per-shitje-billion2200.html

 • Address Krujë, Kruje, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate