NE ASTIR AMBIENT BIZNESI 80M2 PER SHITJE! ID: Billion2539

 • 224.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 224.000€

Details

 • Price: 224.000€
 • Size: 80 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

NE ASTIR AMBIENT BIZNESI 80M2 PER SHITJE!
ID: Billion2539

Shitet ambient biznesi, i cili funksionon aktualisht si piceri, ne Astir. Ambienti ka siperfaqe 80m2. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mire-administruar. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit. Ambienti eshte i investuar dhe shitet i kompletuar plotesisht. Organizohet ne nje ambient open space, pjesa e banakut, depo dhe dy tualete. Pjesa e verandes eshte e shfrytezueshme. Biznesi eshte ne gjendje pune, me klientele te ngritur dhe xhiro ditore teper te kenaqshme. Eshte super mundesi investimi se aktualisht eshte i dhene me qira te konsiderueshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8193/ne-astir-ambient-biznesi-80m2-per-shitje-billion2539.html

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate