LOKAL NE SHITJE TE RRUGA E “DIBRES” PRANE SELVISE

 • 370.000€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 190 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Me një vendodhje shumë të mirë prane Selvise shitet lokal në gjëndje pune. Ndodhet afër me qendrën, Pazarin e ri dhe fare pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Ambienti ndodhet buzë rrugës, në një zonë të frekuentuar dhe me vizibilitet të lartë.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Lokal në shitje me sipërfaqe totale 190 m2, kati i parë teknik. Organizohet nga një ambient i madh open space, ballkoni dhe tualeti.

Lokali shitet me të gjitha pajisjet dhe investimet që janë bërë në të. Ka punime shumë cilësore, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem shumë të mirë ndriçimi, i shtruar me parket, punime me gips etj.

Me çertifikatë pronësie.

Kontakt: +355673044004
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/bar-restorant…-prane-selvise

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93