LIQENI I THATE, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 POSTE PARKIMI

 • 1.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355696377599

Features

Description

Jepet ne qira apartament 2+1+2 Poste Parkimi tek Kompleksi Colombo.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri me ashensor.
Organizohet nga ambienti i ndenjes se bashku me ate te gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.
Vjen bashke me dy poste parkimi ne -1.
Zona ku ndodhet është mjaft e kërkuar, me shumë facilitete si institucione bankare, arsimore, supermarkete etj.
Për më shumë informacion, jeni të lutur të më kontaktoni.

 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest