KOPSHTI ZOOLOGJIK – BOTANIK, SHESIM APARTAMENT 1+1

 • 145.000€
, Kopshti Zoologjik - Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik
shitje
, Kopshti Zoologjik - Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 76 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3

Description

Kopshti Zoologjik – Botanik, Shesim Apartament 1+1.

Siperfaqe: 70m2
Kati: 3-te
Pallat i Ri
Ashensor

Organizohet nga salloni se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i bollshem.
Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

 • Address Kopshti Zoologjik - Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact