KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA TIRANA

 • 900€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Botanik
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Botanik
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676070050

Features

Description

Tek Kopeshti Botanik, jepet me qira apartament 2+1 me super pamje nga Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 nga toka te nje prej pallateve me te mire ne zone dhe organizohet ne nje sallon super te bollshem se bashku me ambientin e gatimit me vehte, dy dhoma matrimoniale me krevate dopjo ku njera prej tyre ka dhe tualetin e dedikuar. Apartamenti ka dy ballkoni super te bollshem ne cilet dalin te 3 ambientet dhe ofron nje pamje te lire dhe te mrekullueshme nga qyteti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ofron qetesi absolute si dhe nje klime me te fresket se qyteti i ngarkuar. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest