KAPANON PER SHITJE

 • 2.200.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autosrada Tirane-Vore
shitje
11 Autostrada Tr.-Dr., Autosrada Tirane-Vore
 • 2.200.000€

Details

 • Price: 2.200.000€
 • Size: 616 m²
 • Type: magazine
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme kapanon per shitje ne Autostraden Tirane-Vore. Kapanoni ndodhet ne nje zone industriale shume te pershtatshme per zhvillimin e llojeve te ndryshme te bizneseve.
Kapanoni ka nje siperfaqe trualli prej 7600 m2, dhe siperfaqe ndertimi 1100 m2.
Ndertimi eshte i ri, me nje cilesi te larte.
Lartesi 8m. Objekti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

I

 • Address Autosrada Tirane-Vore
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate