KAPANON PER SHITJE NE KORCE

  • 530.000€
, Autostrada Korce-Tirane

Details

  • Price: 530.000€
  • Size: 1412 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme kapanon per shitje ne kilometrin e pare, Rruga Korce-Tirane, zone industriale.
Siperfaqe totale: 1412 m2, lartesi 4.5-6 m2.
Vendodhja e objektit eshte ne nje zone shume lehte te aksesueshme dhe me dalje te shpejte ne autostrade, te cilen e ben kete mundesi mjaft te mire per zhvillimin bizneseve te ndyshme.

Per me shume informacion mund te me kontaktoni.

I

  • Address Autostrada Korce-Tirane
  • City Korce

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
  • Victory Albania Real Estate