KAPANON PER SHITJE NE KORCE

  • 350.000€
, Autosrade Korce-Tirane

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 1873 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme kapanon per shitje ne kilometrin e pare, Rruga Korce-Tirane, zone industriale.
Siperfaqe totale: 1873 m2, ne te cilen 880 m2 eshte njolle ndertimi.
Vendodhja e objektit eshte ne nje zone shume lehte te aksesueshme dhe me dalje te shpejte ne autostrade, te cilen e ben kete mundesi mjaft te mire per zhvillimin bizneseve te ndyshme.

Per me shume informacion mund te me kontaktoni.

I

  • Address Autosrade Korce-Tirane
  • City Korce

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
  • Victory Albania Real Estate