Kapanon per qira, Yrshek

  • 13.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 13.000€

Details

  • Price: 13.000€
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Kapanoni organizohet ne:

Katin 0- magazine me siperfaqe 1300 m2 dhe lartesi 6.7 m
Kati 1- ambient per zyra me siperfaqe 240 m2, parkim me siperfaqe 600 m2 dhe verande
Kati 2- ambient polifunksional me siperfaqe 800 m2, me shkalle dhe ashensor te vecuara
Kati 3- ambient 240 m2 dhe verande te shfrytezueshme 600 m2

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate