JEPET VILË TREKATESHE ME QERA 609 M2 TE SELVIA 3000 EURO

 • 3.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 609 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET VILË ME QERA
~SIPERFAQJA 609M2
~POZICION SHUME I MIRË
~3 KATE
~KATI 0,116M2:FUKSIONON SI BAR-KAFE DHE BILARDO
~KATI 1,224M2: FUNKSIONON SI RESTORNT
~KATI 2,265M2: I PERSHTATUR PER BANIM KU DISPONON 3 SALLONE,3 DHOMA GJUMI,2 TUALETE DHE BALLKON TE MADH
~TARRACA 140M2 E SHFRYTEZUESHME
~SELVIA
~CMIMI 3000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE