JEPET VILE DYKATESHE+PAPAFINGO+GARSONIERE+800M2 OBORR ME QERA TE CASA ITALIA 1200 EURO

 • 1.200€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 1040 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET VILE DYKATESHE ME PAPAFINGO+GARSONIERE ME QERA
~SIPERFAQJA PER SECILIN KAT 120M2+800M2 OBORR
~KATI 1:HOLL NDENJE,KUZHINE,TUALET
~KATI 2:2 DHOMA GJUMI,TUALET,PAPAFINGO
~E MOBILUAR DHE TOTALISHT E KOMPLETUAR
~HAPESIRE E GJELBERUAR
~JEPET PER BANIM OSE BIZNES
~ME DALJE NE DY RRUGE KRYESORE
~PRANE TERMINALIT,TE CASA ITALIA
~CMIMI 1200 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE